Wirestaff Oy

Astiahuoltaja

  • Sijainti Tampere
  • Julkaistu 22.08.2024, 0:00
  • Haku päättyy 30.09.2024, 23:59
  • 30.09.2024, 23:59

Wirestaff hakee astiahuoltajia työskentelemään Tampereen alueen erilaisissa lounasravintoloissa. Työtehtävät sijoittuvat arkipäiville, painottuen aamuvuoroihin klo 06:00–17:00 välille.

Tarjoamme mahdollisuuden joustavaan työskentelyyn: voit osallistua satunnaisiin keikkatöihin tai sitoutua pidempiaikaisiin toimeksiantoihin asiakkaiden tarpeiden mukaisesti. Me tarjoamme työvuorot, ja sinä voit valita itsellesi sopivan työmäärän.

Tehtävänkuvaus:

  • Huolehtia puhtaiden astioiden riittävyydestä sekä asiakkaille että ruoanvalmistukseen.
  • Vastata astiahuollosta ja keittiön yleisestä puhtaanapidosta työvuoron aikana.

Odotamme sinulta:

  • Reipasta ja ahkeraa työotetta.
  • Kykyä toimia tehokkaasti nopeatempoisessa keittiöympäristössä.
  • Aikaisempi kokemus vastaavista tehtävistä katsotaan eduksi, mutta tarjoamme myös tarvittavan perehdytyksen.

Tarjoamme sinulle:

  • Joustavat työajat, jotka on helppo sovittaa esimerkiksi opintojen tai toisen työn oheen.
  • Mahdollisuuden kerryttää työkokemusta monipuolisissa ravintolaympäristöissä.
  • Tukevan ja ammattitaitoisen tiimin tuen työskentelysi aikana.

Mikäli olet motivoitunut ja vastuuntuntoinen työntekijä, joka arvostaa joustavuutta työajoissa, tämä tehtävä voisi sopia juuri sinulle. Lähetä hakemuksesi ja liity osaavaan tiimiimme!

Laita hakemuksesi tulemaan oheisen linkin kautta, niin olemme sinuun yhteydessä.

Lisätietoja tehtävästä antaa:

Eeva Leppänen

044 719 1784

eeva.leppanen@wirestaff.fi

Wirestaff is looking for dishwashers to work in various lunch restaurants in the Tampere area. Shifts are scheduled on weekdays, primarily during the morning hours between 06:00 and 17:00.

We offer flexible working arrangements: you can take on occasional gigs or commit to longer-term assignments based on the needs of our clients. We provide the shifts, and you choose the amount of work that suits you.

Job Description:

  • Ensure that clean dishes are always available for both customers and food preparation.
  • Manage dishwashing and general kitchen cleanliness during your shift.

What We Expect:

  • A diligent and hardworking attitude.
  • Ability to work efficiently in a fast-paced kitchen environment.
  • Previous experience in similar roles is an advantage, but we also provide necessary training.

What We Offer:

  • Flexible working hours that can easily be adjusted to fit around studies or another job.
  • Opportunity to gain experience in diverse restaurant settings.
  • Support from a skilled and professional team during your work.

If you are a motivated and responsible individual who values flexible working hours, this position might be the right fit for you. Submit your application and join our capable team!

Submit your application through the following link, and we will get in touch with you:

For more information about the position, please contact:

Phone: +358 44 719 1784

Email: eeva.leppanen@wirestaff.fi

Osaamisalue:

Hyvässä Wireessä!
Wire on tuore, mutta kokenut henkilöstöalan toimija. Osaamisemme pohjautuu yhteensä yli 40 vuoden kokemukseen henkilöstövuokrauksesta ja rekrytoinneista useilta eri toimialoilta. Meille on tärkeää, että tunnemme asiakkaamme ja työntekijämme henkilökohtaisesti. Ymmärrämme myös erilaisten työympäristöjen haasteet ja vaatimukset. Wire on meidän näköisemme - ei turhaa kiertelyä tai jauhantaa.