Myyntineuvottelija Lahti
- Sijainti Lahti
Julkaistu 02.01.2025, 12:27 - Haku päättyy 30.06.2025, 3:00
Myyntineuvottelija Lahti
MyyntineuvottelijaEtsitkö työtä, jossa on joustava työaika, mahdollisuus kokopäiväiseen tai lisätyöhön.Voit vaikuttaa palkkaasi ja valita sopivan työajan joka päivä.Mahdollisuus työskennellä maanantaista lauantaihin oman aikataulusi mukaan.Minimityöaika on 15 tuntia viikossa ja 3 tuntia päivässä.Olemme yli 35 vuoden ajan tarjonnut myyntityötä eri elämäntilanteisiin.Myymme A-lehtien suosittuja ja tunnettuja aikakauslehtiä.Mahdollisuus työskennellä kotoa käsin valitsemanasi aikana, klo 9–20.30.Voit työskennellä myös toimistolla, jotka sijaitsevat 10 eri paikkakunnalla: Helsinki, Tampere, Lahti, Hyvinkää, Seinäjoki, Jyväskylä, Kuopio, Joensuu, Mikkeli ja Pieksämäki.Kiinnostuitko?
Hae meille, jos olet myynnin ammattilainen, alanvaihtaja, työtön, eläkeläinen tai opiskelija
Voit hakea paikkaa, vaikka sinulla ei olisi alan koulutusta tai kokemusta
Tässä työssä menestyy, jos on aitoa halua ja kykyä keskustella ja kuunnella asiakasta
Tarjoamme
Koulutuksen työhön, jatkuvan valmennuksen ja tuen työssäsi
Tuloksen mukaan nousevan tuntipalkkauksen
Kuukausittaiset ja viikoittaiset myyntikilpailut
Taloontulobonuksen
Päivä- ja kuukausibonukset
Etä- ja/tai toimistotyön (toimistopaikkakuntien mukaan)
Mukavat työkaverit, yhteiset kannustavat palaverit sekä valmennukset
Odotamme sinulta
Olet vähintään 16-vuotias
Puhut sujuvaa suomen kieltä
Olet rohkea, päättäväinen ja periksiantamaton Vaikka työsi myyntineuvottelijana on itsenäistä ja omalla panoksellasi vaikutat vahvasti ansioosi, et ole silti yksin. Esihenkilöt ovat joka päivä tukena ja apuna myynnin aloituksessa, myyntikeskustelun rakentamisessa ja koulutuksissa. Tapaat päivittäin työkavereitasi Teams -palavereissa ja toimistossa. Aloitamme joka päivä yhteisellä aamupalaverilla.
Pasastar markkinointi Oy on myynnin edelläkävijä jo vuodesta 1987. Olemme yksi alan suurimmista puhelinmyyntitoimistoista Suomessa ja kuulumme nykyään A-lehdet-konserniin.Tutustu nettisivullamme: www.pasastar.fi ja laita työhakemus tai soita (ma-pe, klo 9.–16.) ja kysy lisää: Merja Räsänen, puh. 050 421 2350, merja.rasanen@pasastar.fi
Pasastar markkinointi
Palkkaamme nyt myös runsaasti työntekijöitä kaikkiin toimipisteisiimme sekä etätyöhön! Työ soveltuu kaikille vähintään 16 vuotta täyttäneille, työaika vain 6 tuntia päivässä! Pasastar on yli 30 vuotta toiminut Suomen suurimpiin lukeutuva telemarkkinointiyritys. Tarjoamme sinulle koulutuksen työhön joka voi johtaa vaikka uuteen uraan myynnin ja markkinoinnin maailmassa.Myyntituotteemme ovat Suomen suosituimmat A-lehtien lehdet ja olemme osa A-lehdet Oy:n konsernia.