Purkutyöntekijöitä / DiMan Oy
- Sijainti Iisalmi
Julkaistu 20.05.2026, 22:53 - Haku päättyy 16.06.2026, 23:59
Purkutyöntekijöitä / DiMan Oy
Haemme asiakasyrityksellemme DiMan Oy:lle purkutyöntekijöitä määräaikaisiin työsuhteisiin Iisalmeen. Työt alkavat juhannuksen jälkeen ja työ kestää arviolta 4-6 kuukautta. Tehtävän palkka on neuvoteltavissa osaamisesi huomioiden.
Etsimme omatoimisia henkilöitä, joilla on riittävä fyysinen kunto ja osaamista toimia työmaalla. Vaadimme hakijalta voimassa olevaa työturvallisuuskorttia. Katsomme eduksi alan koulutuksen ja/tai aiemman kokemuksen vastaavista tehtävistä. Purkuja tehdään sekä käsin että erilaisin konein, joten mainitsethan, mikäli sinulla on kokemusta esimerkiksi timanttisahauksesta.
DiMan Oy on iisalmelainen timanttipalveluihin erikoistunut yritys. Yritys tarjoaa myös teollisuuden ja rakennusten kokonaispurkutöitä varustettuna vahvalla osaamisella sekä monipuolisilla laitteistoilla. Kaikentyyppiset raskas- ja kevytpurkutyöt toteutetaan suunnitelmallisesti ja nopealla aikataululla. Tutustu yritykseen: www.diman.fi
Jätä hakemus pian Osuman nettisivuilla olevalla lomakkeella tai kysy lisätietoja. Paikkoja täytetään heti sopivien henkilöiden löydyttyä.
Lisätietoja tehtävästä antaa Erno Randelin puh. 045 269 6696, erno.randelin@osuma.fi