Tramel Oy

Kuorma-autonkuljettaja

  • Sijainti Lahti
  • Julkaistu 17.03.2026, 12:23
  • Haku päättyy 15.04.2026, 1:59
  • 15.04.2026, 1:59

Kuorma-autonkuljettaja

Tramel Oy toimii valtakunnallisesti, kierrätys ja tietoturvapalveluissa. Sähkö- ja elektroniikkalaitteiden sekä metallien parissa. Haemme nyt Lahden tiimiimme kuorma-autonkuljettajaa määräajaksi.

Tehtävässä menestyvät aktiiviset ja fyysisestä tekemisestä innostuvat henkilöt. Pääasiallinen tehtäväsi on sähkö- ja elektroniikkalaitteiden noudot perälaudallisella kuorma-autolla. Auton kuljettamisen ohessa, osallistut kuitenkin myös tuotantotyöhön lajitteluhallissa. Tarjoamme sinulle paitsi TES-mukaisen palkkauksen myös mahdollisuuden oppia laajasti kiinnostavasta kierrätystyöstä. Tramel Oy sitoutuu vastuulliseen kierrätykseen, ja sinulla on mahdollisuus olla osana tätä kestävää tehtävää. Tule osaksi Tramel Oy:n tiimiä, jossa arvostamme aktiivisia työntekijöitä ja hyvää tekemisen asennetta.

Määräaikainen työsuhde ajalle 4.5. – 28.8.2026
Työtä tehdään arkipäivisin 2 vuorossa, aamuin ja illoin.
Tehtävään vaaditaan C -ajokortti ja voimassa olevat kuljettajan ammattipätevyydet.

Hae nyt ja liity mukaan kestävän kierrätyksen tiimiimme Lahdessa. Tarvittaessa lisätietoja tehtävästä voi tiedustella puhelimitse arkisin klo 15-16 numerosta 050 476 5705

Työhakemukset sähköpostitse osoitteeseen: riku.laitinen@tramel.fi

Työsuhde:Työsuhde
Työ alkaa:Alkaen 04.05.2026
Palkka:Aikapalkka TES
Työskentelyaika:Vuorotyö
Paikkoja:1
Hakuohjeet:Työhakemukset sähköpostitse osoitteeseen: riku.laitinen@tramel.fi
Tarvittaessa lisätietoja tehtävästä voi tiedustella puhelimitse arkisin klo 15-16 numerosta 050 476 5705
Lähde: Työmarkkinatori

Osaamisalue: