StaffMill Oy

Kesätyö: Elintarvikealan työntekijä, StaffMill Oy, Varkaus

  • Sijainti Pohjois-Savo
  • Julkaistu 29.01.2026, 9:13
  • Haku päättyy 20.02.2026, 23:59
  • 20.02.2026, 23:59

Kesätyö: Elintarvikealan työntekijä, StaffMill Oy, Varkaus

Kesä lähestyy! Me StaffMillillä etsimme kesäsesongin ajaksi reipasta elintarvikealan tuotantotyöntekijää asiakkaallemme Varkauteen!

Työ on kokoaikainen kesäsesongin ajan (voit itse vaikuttaa kesätyön pituuteen). Tule työskentelemään tärkeänä osana elintarviketeollisuuden tuotantoa! Aiempi kokemus tuotantotyöstä tai elintarvikealasta ei ole välttämätöntä, sillä saat työhön kattavan perehdytyksen – reipas, oma-aloitteinen ja motivoitunut asenne ratkaisee! Elintarvikealan työssä vaaditaan hygieniapassi, mutta tämän suorittamisessa voimme olla avuksi.

Haastattelemme jo hakuaikana ja paikka täytetään heti sopivan osaajan löydyttyä, vaikka aikataulu työn suhteen tarkentuu vielä kevään aikana. Kerro siis itsestäsi meille pian 🙂


Tarjoamme sinulle luotettavan työnantajan, selkeän yhteydenpidon sekä nopean puhelintuen työ- ja terveystilanteissa. Löydämme sinulle halutessasi myös seuraavan työkohteen.

Työsuhde:Työsuhde
Työ alkaa:Sopimuksen mukaan
Palkka:Aikapalkka
Paikkoja:1
Hakuohjeet:Haastattelemme jo hakuaikana ja paikka täytetään heti sopivan osaajan löydyttyä, vaikka aikataulu työn suhteen tarkentuu vielä kevään aikana. Kerro siis itsestäsi meille pian.
Lähde: Työmarkkinatori

Osaamisalue:

StaffMill Oy

StaffMill Oy on henkilöstöalan asiantuntija, olemme erikoistuneet henkilöstövuokraukseen ja joustaviin henkilöstöratkaisuihin. Toimimme valtakunnallisesti. Olemme henkilöstöala HELA ry:n rekisteröity jäsenyritys, ja luotettavana työnantajana hoidamme kaikki rekrytoinnit ja henkilöstövuokraukset vastuullisesti aina vähintään alan työehtosopimuksia noudattaen.