Betonityönjohtaja Tampereelle
- Sijainti Pirkkala
Julkaistu 16.04.2025, 0:00 - Haku päättyy 15.05.2025, 23:59
Betonityönjohtaja Tampereelle
Betonityönjohtaja Tampereelle
Etsimme asiakkaallemme kokenutta betonityönjohtajaa Tampereelle haastaviin ja vaativiin betonitöihin. Työtehtäviisi kuuluu maanalaiset paikallavaluanturat, holvit ja seinät sekä niiden laadukas toteuttaminen ja työmaiden johtaminen.
Tehtävässä menestyminen edellyttää:
- Vahvaa kokemusta vaativista betonirakentamisen työtehtävistä
- FISE-pätevyyksiä (betonityönjohtajan pätevyys katsotaan eduksi)
- Hyviä organisointi- ja johtamistaitoja
- Kykyä toimia itsenäisesti ja ratkaisukeskeisesti
- Ajantasaiset tietotekniset valmiudet sekä ymmärrystä turvallisuusvaatimuksista
Tarjoamme sinulle mahdollisuuden työskennellä mielenkiintoisessa ja vaativassa projektissa, jossa pääset hyödyntämään osaamistasi monipuolisesti. Työympäristö on dynaaminen ja tukee ammatillista kehittymistä. Palkkaus on kilpailukykyinen ja määritellään kokemuksesi mukaan.
Jos olet etsimämme osaaja ja haluat olla mukana luomassa kestävää ja laadukasta betonirakentamista, jätä hakemuksesi meille mahdollisimman pian! Täytä hakulomake ja liitä mukaan CV:si.
Lisätietoja tehtävästä antaa yhteyshenkilömme. Huomioithan, että haastattelemme hakijoita jo hakuaikana, joten toimi nopeasti!
Ota yhteyttä:
Hyväksymme vain järjestelmämme kautta tulleet hakemukset.
Emme vastaanota hakemuksia muista kanavista tietosuojasyistä.
RekryDiili Oy
RekryDiili Oy on palveleva henkilöstötalo, jonka palveluihin kuuluu mm. vuokratyövoimapalvelut, rekrytoinnit, henkilöstöarvioinnit sekä headhunting.