NAMS Oy/Ravintola Nili ja Nest

Kokki, NAMS Oy/Ravintola Nili ja Nest

  • Sijainti Rovaniemi
  • Julkaistu 28.05.2026, 13:45
  • Haku päättyy 31.10.2026, 23:59
  • 31.10.2026, 23:59

Kokki, NAMS Oy/Ravintola Nili ja Nest

Ravintola Nili tarjoaa aitoja Lapin herkkuja keskellä Rovaniemeä! Vain muutama askel ja ainutlaatuinen tunnelma vie sinut tuntureille ja erämaihin nauttimaan arktisen luonnon puhtaista mauista.

Etsimme kokkeja tulevaan talvikauteen 2026-2027. Ravintola Nilissä on ihana ja rento lappilainen tunnelma, joka näkyy jo ravintolan hurmaavassa sisustuksessa sekä ainutlaatuisissa suussa sulavissa Lapin antimissa.

Vaatimuksena on noin vuosi kokemusta a’la carte keittiöstä, kuitenkin reipas ja iloinen asenne ratkaisee. Edellytämme sinulta kykyä työskennellä kansainvälisessä työympäristössä, paineensietokykyä ja joustavuutta sesonkisessa kiireessä sekä halua tuottaa asiakkaille elämyksellisiä hetkiä. Hygieniapassi tarvitaan.

Tarjoamme sinulle mahdollisuuden työskennellä mahtavassa Lapin meiningissä, kehittyä urallasi ja pääset lisäksi mukavaan perheyritykseen. Pääset työskentelemään lappilaisen huumorin omaavan työporukan kanssa jotka varmasti ottavat sinut remmiin mukaan ja ovat tukenasi! Palkkaus sopimuksen mukaan.

Jos kiinnostuit niin laita avoin työhakemus cv:n kera osoitteeseen sanna.hurtig@nili.fi

Työsuhde:Työsuhde
Palkka:Muu Sopimuksen mukaan
Työskentelyaika:Jaksotyö
Paikkoja:2
Hakuohjeet:sanna.hurtig@nili.fi
Sanna Hurtig
Lähde: Työmarkkinatori

Osaamisalue: