Intensive Sales Partners Oy

Ajanvaraaja / Buukkaaja Lahden tiimiin

  • Sijainti
  • Julkaistu 21.03.2025, 16:31
  • Haku päättyy 03.04.2025, 23:59
  • 03.04.2025, 23:59

Ajanvaraaja / Buukkaaja Lahden tiimiin

Haemme puhumisen taidon omaavia sekä oppimaan innostuneita ajanvaraajia / buukkareita osaksi Lahden tiimiä. Tarkemmin sanottuna sovit kuluttajille asiakastapaamisia edustamasi yrityksen kanssa. Tehtävänäsi on tunnistaa potentiaalinen asiakas ja varata käyntejä, jotka johtavat myynnillisiin onnistumisiin.

Aikaisempaa kokemusta työssä ei vaadita, vaikka siitä etua onkin. Uskomme asenteen ratkaisevan, koska se takaa reitin kohti onnistumisia. Lisäksi uskomme pitkäjänteisyyden palkitsevan, koska soitat 100-150 puhelua päivässä.

Tulet työskentelemään kevytyrittäjänä. Palkka perustuu provisiopalkkaukseen. Vauhtiin päästyäsi ansiotasosi tavoitteeksi asetamme noin 2000-5000€ riippuen työpanoksestasi.

Työajat voimme sopia joustavasti arkisin klo 9.00-20.30 ja lauantaisin 10.00-18.00 välille.

Taisimme vakuuttaa sinut? Lue kuitenkin loppuun asti.

Intensive toivoo sinulta:

– Myyntihenkisyyttä & halua kehittyä buukkauksen ammattilaiseksi
– Pitkäjänteisyyttä, koska tulet soittamaan 100-150 kertaa päivässä
– Ahkeraa asennetta työntekoa kohtaan & rohkeutta kohdata lukuisia ihmisiä puhelimitse
– Sujuvaa suomen kielen taitoa
– Valmiutta työskennellä kevytyrittäjänä

Intensive tarjoaa sinulle:

– Mahdollisuuden osallistua virkistysiltoihin & palkintomatkoihin Suomessa sekä ulkomailla
– Reitin uralla eteenpäin talon sisäisesti esim. erilaiset B2B projektit & johtotehtävät
– Palkitsevan ja opettavaisen kokemuksen
– Ansiot, joihin voit itse vaikuttaa
– Perehdytyksen ja valmennuksen koko matkan ajaksi myynnin ammattilaisilta, joka takaa tien onnistumisiin & kasvuun uralla
– Etätyömahdollisuuden

Mahtavaa, että löysimme yhteisen sävelen!

Voit jättää hakemuksen meille osoitteessa https://www.intensive.fi/tyopaikat/. Tämä vie vain pari minuuttia.

Voit myös laittaa vapaamuotoisen hakemuksen meille sähköpostitse osoitteeseen hello@intensive.fi.

Mikäli sinulla herää kysyttävää tehtävästä tai meillä työskentelystä, ota rohkeasti yhteyttä 0449738622 | Miika Laaksonen.

JÄTÄ HAKEMUKSESI JO TÄNÄÄN, NIIN TAVATAAN KAHVIKUPPOSELLA! 🙂

Intensive Sales Partners Oy on maaliskuussa 2018 perustettu voimakkaasti kasvava myynti- ja valmennusyhtiö. Toimipisteitä meillä on tällä hetkellä Helsingissä ja meillä työskentelee osa- ja kokoaikaisesti jo lähes 30 myynnin ja asiakashankinnanammattilaista.

——————————————————————————————————————————–

Hakusanat: puhelinmyynti – puhelinmyyjä – promoottori – promootio – myynti – asiakashankinta – b2c – b2b – myynninedistäjä – asiakasneuvoja – myyjä – asiakashankkija – telemarkkinointi – myyntiedustaja – buukkari – buukkaaja – yritysmyynti – ajanvaraus – ajanvaraaja – asiakaspalvelija – asiakaspalvelu – asiakasvastaava – myyntityö – buukkaus

Työsuhde:Toimeksianto
Työ alkaa:Mahdollisimman pian
Palkka:Provisiopalkka
Työskentelyaika:Päivätyö, Iltatyö, Arkisin, Viikonloppuisin
Paikkoja:1
Hakuohjeet:Voit jättää hakemuksen meille osoitteessa https://www.intensive.fi/tyopaikat/. Tämä vie vain pari minuuttia.

Voit myös laittaa vapaamuotoisen hakemuksen meille sähköpostitse osoitteeseen hello@intensive.fi.

Mikäli sinulla herää kysyttävää tehtävästä tai meillä työskentelystä, ota rohkeasti yhteyttä 0449738622 | Miika Laaksonen.

Lähde: Työmarkkinatori

Osaamisalue:

Intensive Sales Partners Oy

Intensive Sales Partners Oy on maaliskuussa 2018 perustettu voimakkaasti kasvava myynti- ja valmennusyhtiö. Toimipisteitä meillä on tällä hetkellä Helsingissä ja meillä työskentelee osa- ja kokoaikaisesti jo lähes 30 myynnin ja asiakashankinnanammattilaista.