Tarjoilijaksi Isä Camilloon kesäksi
- Sijainti Kuopio
Julkaistu 29.12.2025, 15:22 - Haku päättyy 11.01.2026, 23:59
Tarjoilijaksi Isä Camilloon kesäksi
Etsimme
TARJOILIJOITA
kesäksi Isä Camilloon!
Isä Camillossa eurooppalainen ruokaperinne, laadukkaat raaka-aineet ja lämmin palvelu kohtaavat rennon tyylikkäässä ympäristössä. Jokainen annos valmistetaan sydämellä, tunteella ja taidolla – ja tarjoilijan rooli on tehdä vierailusta kokonaisuus, joka jää mieleen. Jos nautit asiakaspalvelusta, viihdyt vauhdikkaassa ravintolaympäristössä ja haluat olla mukana luomassa makuelämyksiä, saatat olla juuri oikea henkilö meille.
***
Tarjoamme sinulle:
Määräaikaisen työsuhteen 1.5.–31.8. tai sopimuksen mukaan
Sopimuksen mukaiset työtunnit 90 h / 3 viikossa
Palkkauksen, jossa huomioidaan osaamisesi ja kokemuksesi
Monipuolisen työnkuvan a la carte -ravintolassa, jossa ruoka ja palvelu ovat keskiössä
Mahdollisuuden palvella vieraita niin lounaalla, illallisella, kokouksissa kuin kuukausittaisella välimerellisellä brunssilla
Mukavan työyhteisön ja viihtyisän työympäristön Kuopion keskustassa
Odotamme sinulta:
Anniskelupassia ja hygieniapassia
Kokemusta tarjoilijan työstä tai vahvaa motivaatiota oppia
Iloista, asiakaslähtöistä ja oma-aloitteista työotetta
Kykyä työskennellä sekä itsenäisesti että osana tiimiä
Valmiutta työskennellä arkena ja viikonloppuna, aamu- ja iltavuoroissa
Tule mukaan tekemään vierailuista elämyksiä – paikassa, jossa hyvä ruoka ja lämmin palvelu kulkevat käsi kädessä.
***
Me Eezyllä haluamme juuri sinut!
Jos kiinnostuksesi heräsi, jätä hakemuksesi pian. Hakuaika päättyy 11.1.2026, mutta käsittelemme hakemuksia jo hakuaikana.
Niina Kesti
niina.kesti@eezy.fi
puh. 050 320 2464