Eezy henkilöstöpalvelut Oy

Spottereita Espoon datakeskustyömaalle

  • Sijainti Espoo
  • Julkaistu 03.03.2026, 8:00
  • Haku päättyy 22.03.2026, 23:59
  • 22.03.2026, 23:59

Spottereita Espoon datakeskustyömaalle

Etsimme asiakasyrityksellemme spottereita Espooseen suurelle Datakeskustyömaalle, tarjolla pitkäkestoinen työmaa. Spotterin työtehtävässä huolehdit, että työympäristö pysyy kaikille turvallisena. Tehtävänäsi on valvoa, että eri työvaiheet työmaalla suoritetaan turvallisesti ohjeita noudattaen sekä huolehtia, että tarvittavia suojavarusteita/ työkoneita käytetään oikein. Lisäksi työtehtäviin kuuluu avustavat tehtävät asennustöiden parissa sekä muita rakennusapulaisen tehtäviä.

Tarjolla erittäin monipuolinen työnkuva, missä myös mahdollista päästä oppimaan uutta ja kehittämään omaa osaamistaan. Työ on vastuullista ja työssä tarvitaan erittäin huolellista ja tarkkaa työotetta. Toivomme hakijoilta myös joustavuutta työaikojen suhteen, välillä työpäivät saattavat venyä.

Hakijoilta odotamme:
– aikaisempaa kokemusta rakennustyömaalla työskentelystä
– luotettavaa ja huolellista työotetta
– voimassa olevaa työturvallisuuskorttia
– sujuvaa suomen kielen taitoa

Työt alkavat sopimuksen mukaan maaliskuun aikana ja töitä on tarjolla pitkäaikaisesti. Aikaisempaa kokemusta vastaavista tehtävistä et tarvitse, asenne ratkaisee. Hae rohkeasti.

Työsuhde:Työsuhde
Työ alkaa:Sopimuksen mukaan
Palkka:Aikapalkka
Paikkoja:4
Lähde: Työmarkkinatori

Osaamisalue: