Sähkö- ja automaatiokaappien koestaja
- Sijainti Vantaa
Julkaistu 01.06.2026, 13:54 - Haku päättyy 25.06.2026, 23:59
Sähkö- ja automaatiokaappien koestaja
Sähkö-ja automaatiokaappien koestaja, KEP Automaatio Oy
KEP Automaatio Oy on Vantaan Rekolassa toimiva noin 40 henkilön yritys. Toimialamme kattaa teollisuuden sähkö-, automaatio- ja pneumatiikkakeskusten valmistuksen sekä sähkö- ja automaatiosuunnittelun, asennusvalvonnat ja käyttöönotot. Toteutamme myös kokonaisprojekteja sisältäen suunnittelun, valmistuksen, hankinnat ja asennukset.
Etsimme asiakkaallemme kokenutta sähkö- ja automaatiokaappien koestajaa vakituiseen työsuhteeseen Vantaan Rekolaan. Työtehtäviisi kuuluu koestukset ja varmennusmittaukset.Työaika on 40 h/viikko.
Toivomme sinulta:
– Sähkö- tai automaatioalan koulutusta
– Vähintään 5 vuoden kokemusta koestamisesta ja varmennusmittauksista
– Tarkkaa ja huolellista työotetta
– Hyviä tiimityöskentelytaitoja
– Oma-aloitteisuutta ja vastuullisuutta
Tarjoamme sinulle vakituisen työsuhteen. Palkkaus sopimuksen mukaan.
Eezy Henkilöstöpalvelut Oy
Eezy auttaa asiakkaitaan menestymään tarjoamalla nopeasti parhaat osaajat muuttuviin tilanteisiin valtakunnallisesti. Henkilöstövuokraus, rekrytointi, kevytyrittäjyys ja muut työelämän asiantuntijapalvelumme tarjoavat monipuolisimmat keinot työn ja tekijöiden kohtaamiseen.
Haluamme rakentaa monimuotoista ja yhdenvertaista Eezyä. Toivomme hakemuksia kaikenlaisista taustoista tulevilta päteviltä hakijoilta. Noudatamme aina tasa-arvoista ja läpinäkyvää rekrytointiprosessia. Uskomme monimuotoisuuden olevan paitsi yrityskulttuurimme voimavara, myös parhaiden tulosten lähde.