Eezy henkilöstöpalvelut Oy

Salin / keittiön vuoropäällikkö, Juvenes ravintola Saarni

  • Sijainti Tampere
  • Julkaistu 10.03.2026, 15:54
  • Haku päättyy 23.03.2026, 23:59
  • 23.03.2026, 23:59

Salin / keittiön vuoropäällikkö, Juvenes ravintola Saarni

Etsimme Juvenes ravintola Saarniin keittiön / salin vuoropäällikköä vakituiseen ja kokoaikaiseen työsuhteeseen. Aloitus sopimuksen mukaan, kuitenkin viimeistään toukokuun alussa.

Saarnissa vuoropäällikkö

– vastaa ravintolan päivittäisen toiminnan sujuvuudesta sekä salin että keittiön puolella.

– johtaa ja ohjaa tiimiä esimerkillä, ylläpitää hyvää työilmapiiriä ja varmistaa laadukkaan asiakaskokemuksen.

– osallistuu aktiivisesti operatiiviseen työhön molemmissa toiminnoissa (sali & keittiö).

– huolehtii omavalvonnan tehtävistä, tilausten tekemisestä sekä kokous- ja edustustilaisuuksien toteutuksesta.

– kehittää toimintaa jatkuvasti ja toimii tarvittaessa ravintolapäällikön tai keittiöpäällikön sijaisena.

Saarni on osa laajempaa kokonaisuutta, johon kuuluvat Saarnin lisäksi Hatanpään kartano ja Bistro Elisa. Työaika painottuu arkipäiville ja päivävuoroihin, mutta ilta- ja viikonlopputyöt kuuluvat työnkuvaan tapahtumien- ja tilaisuuksien yhteydessä.

Toivomme sinulta:

– aiempaa kokemusta vastaavanlaisesta työstä

– reipasta työskentelyotetta sekä oma-aloitteisuutta

– Anniskelu- ja hygieniapassia

Tarjoamme sinulle:

– mahdollisuuden päästä työskentelemään monipuoliseen työympäristöön

– vakituisen ja kokoaikaisen työsuhteen

– Palkkaus vähintään TES 15,16 € / h, riippuen kokemuksestasi

Kiinnostuitko?

Hienoa! Täytäthän hakemukselle tietosi ja erityisesti työkokemus- sekä koulutushistorian mahdollisimman kattavasti, jotta rekrytointiprosessi on sujuva. Käsittelemme hakemuksia jatkuvasti. Huomaathan, ettemme käsittele sähköpostitse tulleita hakemuksia.

Lisätiedot:

Tarvittaessa lisätietoja saat rekrytointia hoitavalta HR-konsultilta Jannilta. Tavoitat hänet sähköpostitse janni.nousiainen@eezy.fi tai puhelimitse 050 4386709.

Haluamme rakentaa monimuotoista ja yhdenvertaista Eezyä. Toivomme hakemuksia kaikenlaisista taustoista tulevilta päteviltä hakijoita. Noudatamme aina tasa-arvoista ja läpinäkyvää rekrytointiprosessia. Uskomme monimuotoisuuden olevan paitsi yrityskulttuurimme voimavara, myös parhaiden tulosten lähde.

Työsuhde:Toimeksianto Rekrytointitoimeksianto: Juvenes ravintola Saarni
Työ alkaa:Sopimuksen mukaan
Palkka:Aikapalkka
Paikkoja:1
Lähde: Työmarkkinatori

Osaamisalue: