Arsenaali Oy

Keittiön vuoromestari kesäsesonkiin

  • Sijainti Vantaa
  • Julkaistu 28.01.2026, 8:14
  • Haku päättyy 05.02.2026, 0:00
  • 05.02.2026, 0:00

Keittiön vuoromestari kesäsesonkiin

Haemme asiakkaallemme Vantaalle kesätöihin

VUOROMESTARIA

Nyt olisi monipuolinen vuoromestarin kesätyö tarjolla asiakkaamme golfkentän ravintolassa. Tässä työtehtävässä toimit esihenkilöroolissa työvuorossa ja johdat tiimiä esimerkkillä. Esihenkilötyön lisäksi pääset valmistamaan ruokia lounasbuffettiin sekä a la carte annoksia. Ajoittain työnkuvaan kuuluu myös vitriinituotteiden valmistaminen.

Työtunteja on tarjolla kokoaikaisesti ja vuorot sijoittuvat klo 7-21 välille. Kohde on auki viikon jokaisena päivänä. Työt alkavat huhtikuun alussa ja töitä on tarjolla syyskuuhn asti.

Haemme tähän työtehtävään henkilöä, jolta löytyy muutaman vuoden kokemus kokin työtehtävistä ja lounasruokien sekä a la carte ruokien valmistaminen on tuttua. Aikaisempi esihenkilökokemus katsotaan eduksi. Liikkuminen kohteeseen sujuu parhaiten autolla.

Mikäli kiinnostuit, laita hakemus alla olevan linkin kautta:

Lisätietoja Iida Rantaselta 050 301 0731

Voit myös laittaa sähköpostia osoitteeseen hr@arsenaali.fi

Arsenaali on luotettava, vakavarainen ja moderni työnvälittäjä, joka työllistää päivittäin lähes 300 ammattilaista Uudenmaan alueella. Tarjoamme työntekijöillemme avoimen ja miellyttävän työilmapiirin, jossa työn tekeminen on keskiössä.

Työsuhde:Työsuhde
Työ alkaa:Alkaen 07.04.2026
Palkka:Aikapalkka
Paikkoja:1
Lähde: Työmarkkinatori

Osaamisalue: ,