Bondata Finland

Kokki, Lappi, Talvisesonki 2025-2026

  • Sijainti Tampere
  • Julkaistu 16.01.2026, 8:52
  • Haku päättyy 01.02.2026, 23:59
  • 01.02.2026, 23:59

Kokki, Lappi, Talvisesonki 2025-2026

Oletko sinä etsimämme kokki?

Haaveiletko sinäkin mahdollisuudesta työskennellä Lapin kauniissa talvimaisemissa, taianomaisen tunnelman ympäröimänä? Tämä voi olla tilaisuutesi, sillä etsimme KOKKEJA Lapin talvi- ja kevätsesonkiin 2025-2026!

Oletko innostunut juuri alalle valmistunut tai jo aiempaa kokemusta omaava kokki, joka tarttuu mielellään uusiin haasteisiin?

Bondata tarjoaa erinomaisen mahdollisuuden työllistyä upeisiin kohteisiin ympäri Lappia – Miltä kuulostaisi työskennellä Lapin pääkaupungissa Rovaniemellä tai muissa kohteissamme, kuten Saariselällä ja Inarissa?

Haemme kokkeja erilaisiin tehtäviin ja voit työllistyä aamupala-, lounas- tai ala carte kokiksi työkokemuksesi ja asiakkaiden tarpeiden mukaisesti. Odotamme sinulta alan koulutusta tai aiempaa työkokemusta tehtävästä, joustavuutta ja hyvää paineensietokykyä sekä intohimoa alaa kohtaan.

Tarjoamme sinulle:

– Kilpailukykyisen palkkauksen

– Arvokasta työkokemusta Lapin talvisesongissa

– Mahdollisuuden kehittää ammatillista osaamistasi

– Bondatan tuen koko työsuhteen ajalle

Toivomme sinulta:

– Aiempaa kokemusta kokin työstä

– Hygieniapassia

– Sujuvaa suomen tai englannin kielitaitoa

– Reipasta asennetta ja hyviä tiimityöskentelytaitoja

Hakuprosessi

Kiinnostuitko? Lähetä meille hakemuksesi ja CV:si, sekä mahdollinen palkkatoiveesi. Aloitamme haastattelut jo hakuaikana ja paikat täytetään sopivien hakijoiden löydyttyä.

Työsuhde:Työsuhde
Työ alkaa:Mahdollisimman pian
Palkka:Aikapalkka
Työskentelyaika:Päivätyö, Iltatyö, Jaksotyö, Arkisin, Viikonloppuisin
Paikkoja:1
Lähde: Työmarkkinatori

Osaamisalue: