Nordic JobCentre Oy, Oulu

Konesaumakattoasentaja

  • Sijainti Oulu
  • Julkaistu 05.11.2025, 12:03
  • Haku päättyy 08.12.2025, 0:00
  • 08.12.2025, 0:00

Konesaumakattoasentaja

Etsimme asiakasyrityksillemme ammattitaitoisia konesaumakaton asentajia Ouluun

TEHTÄVÄNKUVA
Toimit pääasiassa itsenäisenä kattoasentajana konesaumakattojen parissa. Tehtävänä myös kattojen pohjatyöt ja mahdolliset purut.

TOIVOMME SINULTA
Olet asentanut konesaumakattoja sekä hallitset työhön liittyvät työkalut. Omaat hyvän asenteen, hyvän suomen kielen taidon sekä työturvallisuuskortin. Tarvittaessa kuitenkin autamme kortin hankinnassa. Ajokortti ja reissutyömahdollisuus katsotaan eduksi.

TARJOAMME
Me NJC:llä tarjoamme ammattimaisen työsuhdeasioiden hoidon jo 30 vuoden kokemuksella, mahdollisuuden myös pitkäaikaiseen työsuhteeseen, monipuoliset tehtävät sekä asianmukaiset työvaatteet ja varusteet. Miksi töihin NJC:lle? Lue lisää täältä!

Työt alkavat sopimuksen mukaan nopeastikin, työn arvioitu kesto on useita kuukausia.

Jätä hakemus oheisen linkin kautta. Lisääthän hakemukseen tiedon aiemmasta työhistoriasta ja koulutuksesta sekä mahdolliset voimassa olevat kortit (esim. työturvallisuuskortti, tulityökortti).

Lisätietoja paikasta Tanelilta p. 044 5116 129, arkisin klo 9-15.

Oululaislähtöinen NJC on tuottanut henkilöstö- ja työmaapalveluita joustavasti ja luotettavasti jo 30 vuoden ajan. Työllistämme vuosittain sadoilla työmailla ja kymmenissä tehtaissa yli 1000 rakennus- ja teollisuusalojen ammattilaista, joista jokainen on tärkeä osa NJC:n tarinaa. Lue työntekijöidemme kokemuksia osoitteesta .

NJC – Aidosti ammattilainen

Työsuhde:Työsuhde
Työ alkaa:Sopimuksen mukaan
Palkka:Aikapalkka
Paikkoja:2
Lähde: Työmarkkinatori

Osaamisalue: